piątek, 4 kwietnia 2014

Co kocham w skokach spdochronowych?

Ostatnio sporo pisałem o różnych skokach spadochronowych, o spadochronie i tak właściwie zapomniałem wspomnieć o tym co jest najważniejsze. Czyli o samych wrażeniach z skoku, dzisiaj więć mocno subiektywne odczucia dotyczące samych skoków.Zapewne też tak często macie, że zastanawiacie się jak by wyglądał świat od góry, też tak miałem i dlatego zacząłem skakać. Bardzo szybko okazało się, że wygląda on świetnie! Kiedy lecisz na początku wcale ziemia nie zaczyna zbliżać się tak szybko jak mogło by się wydawać.

Dzięki temu masz kilka chwil, aby spojrzeć na wszystko z góry i ocenić samemu jak to wygląda. Zaraz po skoku ogarnia Ciebie strach, czy spadochron się otworzy, ale jak tylko uda Ci się ten strach przezwyciężyć będzisz mógł cieszyć się swobodą spadania i pięknem krajobrazu.

Dlatego ja uwielbiam skoki latem, zielone pola, słońce oświetlające ziemię, miła atmosfera i powiew ciepłego wiatru, którego nie da się zapomnieć. To wszystko powoduje, że w następnym tygodniu znowu chcesz skoczyć i tak dalej...

Polecam to przeżyć każdemu samemu, bo naprawdę warto.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza